ГРОМАДСЬКА ОРГАНIЗАЦIЯ
УКРАЇНСЬКИЙ ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
в рамках Української спілки психотерапевтів (УСП) та Європейської Асоціації Психотерапії (ЄАП)

Літня школа УПУ

"Стадії та фази психотерапевтичного процесу: завершення"

8-12 липня, платформа Zoom

Гештальт-терапія

 

8 липня (п’ятниця)

9.00-9.45 – «Психоаналіз травми» Роман Кечур (загальна лекція)

10.00-10.45-"Етапи психотерапевтичного процесу в гештальт-підході: завершення" Лариса Дідковська (загальна лекція)

10.45 - 11.30 –  Завершення терапії: внутрішня комунікація і мистецтво відпускатиОлександр Мироненко (загальна лекція)

12.00-12:45 – «Що залишається з нами після терапії». Олена Попелюк (загальна лекція)

12:45-13.30 - "Етапи парної терапії. Як постелиш, так будеш спати." Олена Добродняк (загальна лекція)

13:30-14:30 - Обід

14.30-16.00 – спеціалізація*

16.30-18.00 – Гіта Паспарне «Запрошення на зустріч» та станції в дорозі» (загальна лекція - психодрама)

 

9 липня (субота)

9.00-10.30 – спеціалізація*

11.00-13.00 – клінічний випадок (фільм)+ обговорення

13.00-14.00 – Обід

14.00-15.30 – спеціалізація*

16.00-17.30 – спеціалізація*

19.00 – Кіноклуб

 

10 липня (неділя)

9.00-10.30 – спеціалізація*

11.00-12.30 - Лекція «Про мертвих, які чіпляються за життя» (загальна лекція клієнт-центрована терапія). Ману Баззано

12.30-13.30 – Обід

13.30 – 15.00-  Пітер Філліпсон (загальна лекція гештальт-терапія)

15.30- 17.00 – спеціалізація (Пітер Філіпсон)

 

 

11 липня (понеділок)

9.00-10.30- Лютц Гьотцманн «Кризи і робота з кризами в психотерапії» (загальна лекція психоаналіз)

11-00-12.30 – Маргарет Мерні «Завершення - Прощання- Перехід…. Думки щодо оформлення завершальної фази психотерапії» (загальна лекція системна сімейна психотерапія)

12.30-13.30 – Обід

13.30-15.00 – спеціалізація*

15.30-17.00 – круглий стіл

 

12 липня (вівторок)

9.00-10.30-  спеціалізація -Підсумковий семінар по темі завершення психотерапевтичного процесу в гештальт-підході (І.Василик, Л.Дідковська, С.Єфімова, Л.Животовська)

11.00-12.30 – спеціалізація - Підсумковий семінар з організаційних питань (захисти рефератів)

12.45 – 13.30 - підведення підсумків літньої школи. Велика тематизована дискусія.

 

* На зазначених у розкладі спеціалізаціях з Гештальту передбачаються виступи з лекціями та майстер-класами Ірени Голуби (Латвія), Артура Домбровського (Латвія), Alexander LOMMATZSCH (Італія),  Billy Desmond та Karina Nemcova (Ірландія).