ГРОМАДСЬКА ОРГАНIЗАЦIЯ
УКРАЇНСЬКИЙ ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
в рамках Української спілки психотерапевтів (УСП) та Європейської Асоціації Психотерапії (ЄАП)

 
 
 
 
Підручник психоаналітичної терапії Гельмута Томе і Горста Кехелє з 1985 року навчає фахівців по всьому світу понад п‘ятнадцятьма мовами.
На превеликий жаль 28 червня цього року пішов з життя Горст Кехелє, не дочекавшись появи і українського перекладу 1-го тому доповненого новітніми дослідженнями цьогорічного перевидання цієї "настільної книги аналітика" і психотерапевта. Він турботливо і наполегливо підтримував цей проєкт і сприяв отриманню частини коштів на переклад з фонду Ульмського̆ університету.
Тепер, коли ми вже маємо український текст, залишається чимшвидше довести справу до завершення і видати 1-й том монументальної праці Томе і Кехелє, англомовне видання якого вийшло в 2020 році.
Український психотерапевтичний університет звертається до Вас за підтримкою.
 
 
Запрошуємо Вас долучитись у ролі співвидавця та зробити особистий благодійний внесок*, щоб книга якнайшвидше потрапила до українських читачів!
На знак вдячності один з перших екземплярів одразу потрапить до Вас!
 
 
Реєстраційна форма: https://bit.ly/2VCWb7G
 
 
УПУ дякує усім небайдужим, хто розвиває українську професійну літературу та психотерапію!
*орієнтовна очікувана собівартість книги - 400 грн.
 
 
Рахунок:
Одержувач: Громадська організація "Український психотерапевтичний університет"
Ідентифікаційний код: 38764325
Код Банку одержувача: 325365
Рахунок одержувача: UA953253650000026009011120720
Призначення платіжу: Благодійний внесок ПІ.
 
 
Квитанцію просимо надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
 
(Літературна редакція вже готова. Надалі Роман Кечур та Михайло Пустовойт приступають до наукової редакції. Книга планується до виходу в світ у жовтні-листопаді. До Нового року книга буде в доступі читача.)